Суперакції від PLATO. Доступна мода, стиль та якість.


В магазинах PLATO – суперакція! Дивовижні, грандіозні, шалені знижки – 25, 35, 55% і навіть більше. Розкішні моделі сезону осінь-зима за ціною від 99грн. Обирайте стильне, фірмове взуття від Плато, та насолоджуйтесь якістю й економією.

Магазини Плато завжди дивують покупців розпродажами, цікавими пропозиціями, системами знижок. В Плато діє бонусна програма INTERTOP PLUS, яка дозволяю ще більше економити при покупках взуття, одягу та аксесуарів в магазинах PLATO, а також в магазинах, ресторанах чи банках-партнерах. Цілий рік на території Плато діє Зона падаючих цін – з кожним новим днем-місяцем-кварталом ціна на обув знижується на 25-55 відсотків.

В Плато представлена продукція таких виробників, як Braska, Clarks, ECCO, Geox, Hello Citty, PRIMIGI, Timberland, Hogl, Blink, Lobster, VAGABOND, SКECHERS, CONVERSE, та інших вітчизняних чи закордонних брендів. Іноді в PLATO можна знайти моделі взуття з натуральної шкіри із старих колекцій вищевказаних брендів (сток) з надзвичайно приємною ціною.

Плато пишається  не тільки своїм асортиментом, а й підходом до споживача. Вдале розташування самих магазинів у крупних популярних торгівельних центрах, розподілення торгівельної зали на зони – жіноче взуття, чоловіче, дитяче, аксесуари, а також розмежування за розміром та стилем - все це створює надзвичайно комфортні умови для покупки. Дуже зручно вибирати, приміряти, та купувати.

Бонусна програма INTERTOP PLUS – це надзвичайно вигідна система накопичування балів. Ви отримуєте 3 чи 5% бонусів за кожну покупку в PLATO чи магазинах-партнерах, незалежно від діючих акцій, розпродажів, чи знижок.

Мережа PLATO з’явилась в 2006 році. Швидкий розвиток, постійне слідкування за останніми модними тенденціями, великий та різноманітний асортимент, відомі бренди, система лояльності – все це зробило мережу дуже популярною серед населення України.